webmaster: Mario     

S K Ł A D


MARIUSZ - gitary

Gitarmen i Sekretarz generalny . Na drugie ma Pragmatyk, co nie wyklucza elementów spontaniczności oraz romantyzmu, które na scenie poprzez, muzykę stara się przelać na słuchacza. W życiu precyzyjny i konkretny. Bóg raczy wiedzieć gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie jego zmysł organizacji. Żywy dowód na to, że można być jednocześnie gitarzystą solowym i rytmicznym. Posiada inklinacje do osiągania niezwykle energetycznych brzmień gitary i w miarę możliwości broni wierności przekazu.
                                                                                                     JACEK - wokal

Nasz głos. Charakterystyczny, nieco chropowaty wokal nadaje każdemu śpiewanemu utworowi zupełnie nowy charakter i sznyt. Rockowa dusza dla której każda piosenka to osobne wyzwanie, więc nie spocznie póki nie osiągnie w śpiewie tego CZEGOŚ co nie pozwoli spokojnie usiedzieć i sprawia, że w jego ustach każdy tekst brzmi wiarygodnie.
                                                                                                    

MACIEK - perkusja, konferansjer

                                                                 


Wyznacza rytm i tempo utworów, za którym jak ćmy do światła podąża reszta składu. Sam równie bezwiednie poddaje się przyjemności wspólnego muzykowania dzięki czemu gra z feelingiem oraz niemierzalną energią. Do tego obdarzony siłą słowa, elokwentny, z nienaganną dykcją oraz barwą głosu. W połączeniu z poczuciem humoru daje dodatkową rozkosz dla ucha, rzeźbi uśmiech na twarzach oraz wyciska łzy z oczu ;-D     ps. na drugie ma Dr House ;)
                               

ARTUR - klawisze
Najmłodsza krew w szeregach Fair Play, która płynąc dynamicznie w jego żyłach wypełnia wszystkie zakątki ciszy. Gruntownie wykształcony muzycznie. Solidne podstawy i kreatywność - to czyni go muzykiem kompletnym ale z ciągłym pędem do doskonalenia siebie i swoich umiejętności . Nieco liryczna dusza i dość szczególna jak na swój młody wiek wrażliwość muzyczna daje zespołowi niebanalne brzmienie i udowadnia, iż bez dobrego tła nie ma dobrego pierwszego planu i że diabeł naprawdę tkwi w szczegółach.
ps. znany też jako DJ Arczi - dlaczego? zaglądnijcie tutaj ...                                                                                                    

Odwiedzin: Online: